BOZŞAHİNLER TURİZM A.Ş.

Bozşahinler firması;  1999 yılında Ege’nin incisi İzmir’de Sn. İrfan GÖRKEMLİ tarafından kurulmuştur.

Firmamız, başlıca hizmet alanlarını;
 Personel taşımacılığı
 Öğrenci taşımacılığı
 Vip transfer
 Turizm transfer
olarak belirlemiştir. 21. Yılımızda artık İzmir ile birlikte başta İstanbul ve Ankara olmak üzere ülkemizin önemli şehirlerinde de hizmet vermekteyiz.

Müşteri beklentilerini, gelişen teknik ve teknolojik imkânları, personel yeterliliği ve eğitimlerini yakından izleyen Bozşahinler  ‘’Güvenli yol arkadaşınız’’ sloganı ile her zaman daha iyisini hedeflemektedir.

20 yıllık tecrübemizle birlikte İzmir’in plaka ve araç gücü anlamında öz mal yeterliliği en güçlü firmaların arasında yer almaktadır.

Finansal gücü piyasanın üzerinde olan Bozşahinler,  sizlere uzun soluklu ve sorunsuz servis hizmeti sağlamak için tam yetkinliğe sahiptir.

Sizin gibi güzide bir kurumun marka değerine yakışan, kanun ve yönetmeliklere tam manasıyla uyan ve bu konuda sektörüne öncülük eden bir servis firması olarak sizlerle buluşmak bizlere değer katacaktır.

Kaliteyi, konforu ve güveni en uygun ekonomik koşullarda elde etmeniz için kurumsal ve profesyonel yapımızla sizlere hizmet vermeye hazırız.

1999 yılında 17 kişilik bir araç ve bir sözleşme ile yola çıkan BOZŞAHİNLER; 2019 yılı itibari ile 60’a yakın araç flosu ile Türkiye ve Dünya da faaliyet gösteren 30’un üzerinde seçkin firma ve eğitim kurumlarına hizmet verir duruma gelmiştir.

Bozşahinler Turizm şirket merkezi; içerisinde eğitim salonu, kütüphanesi, doktor odası ve sosyal alanları bulunan 1600 m2’lik yerleşkesi ile farkını göstermektedir. Bunun yanında kendine ait 3000 m2’lik otoparkı, oto yıkama ve kontrol merkezinde araçlarının denetim ve bakımlarını güncel olarak takip etmektedir.

Teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Bozşahinler;  her türlü teknolojik donanıma sahip araçları ve teknik imkânları kullanabilen uzman personeliyle müşterilerine en kaliteli hizmeti ulaştırmayı hedeflemektedir.

Tüm sistemin ve araçların hem operasyon hem de müşteriler tarafından izlenip denetlenebileceği web tabanlı yazılım hizmetimizle artık çok daha hızlı, şeffaf ve güvenilir durumdayız.

Bu güne kadar yaptığımız araştırmalar ve müşteri beklentilerine dair bulgular eğitime önem veren, profesyonel ve kurumsal yapılanmanın eksikliğini ortaya koymaktadır. Bizde bu noktayı merkeze alarak firmamızı her anlamda kurumsal bir mantıkla profesyonelleştirdik. Bu bize rakiplerimize göre farklılaşmanın yanı sıra müşteri beklentilerine doğru çözümler üretme şansı ve daha kaliteli olmanın yollarını açmıştır.

Kalite Politikamız

Bozşahinler; hizmet verdiği tüm alanlarda; müşteri taleplerine hızlı ve etkin şekilde cevap verebilmek adına 7/24  hizmet veren müşteri temsilcileri ve operasyon birimleri ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Hizmet kalitesini maksimum seviyede tutmak, sorunları en kısa sürede çözebilmek adına personellerine; yeterlilik ve gelişim eğitimlerini düzenli olarak vermektedir.

Firmamız oluşturduğu iç denetim mekanizması ile araç ve personelini düzenli ve düzensiz olarak sürekli kontrol etmektedir. Her ay  belirsiz günlerde yapılan alkol kontrolleri bu denetimlerin önemlilerindendir.

Misyonumuz

Bozşahinler; Can güvenliği riskinin maksimum seviyede olduğu  taşımacılık sektöründe güvenlik odaklı ve insan merkezli hizmet anlayışı ile müşterilerinin takdir ve güvenini kazanır.

Sorumluluklarını güncel takip ederek yasal mevzuatta meydana gelen değişiklikleri  müşteri ve alt yüklenicileri ile düzenli olarak paylaşır.

Çalışanlarının özlük haklarını zamanında ve  eksiksiz karşılar.

Alt yüklenicilerine karşı yükümlülüklerini zamanında ve tam yerine getirir.

Sektörüne  birçok konuda öncülük ederek, yasal ve etik rekabeti destekler.

Toplumsal ve ahlaki değerleri kurumsal yapısıyla birleştirerek personelinin duyarlılığını geliştirir.

Doğaya ve tüm canlıların yaşam hakkına saygıyı benimseyerek bu konuda sosyal sorumluluk projelerini destekler ve uygular.

Vizyonumuz

Her alanda hızla gelişen ve değişen dünya sistemine entegre olarak sürekli kendini yenilemek.

Tüm hizmet alanlarında kaliteyi ve devamlılığı esas alarak güvenin merkezi olmak.

‘’Güvenli yol arkadaşınız’’ olmaya devam ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak.

Taşımacılık sektörünün eğitim ve üretim sistemi için öneminin farkında olarak bu anlamda şehrine ve ülkesine etkin fayda sağlamak.

Eğitimli ve profesyonel kadrosuyla uzun soluklu ve optimal bir program izleyerek sektöründe bir numara olmak.

Türkiye ve dünya ölçeğinde ekonomik ve finansal değişimleri güncel takip edip, doğru yöneterek müşterilerimize minimum  maliyetlerle maksimum fayda sağlamak.

Ekibimiz