Whatsapp İletişim +90 232 252 50 00

Bozşahinler Yenilendi

Yenilenen yüzümüzle 21. Yıla merhaba 

Değerli dostlarım

BOZŞAHİNLER ailesi olarak taşımacılık sektöründe yirminci yılımızı doldurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1999 yılında küçük bir ofiste üç kişi ve bir araçla başlayan serüvenimizin, hayallerimizin de ötesine ulaştığına şahit olmanın sevinci içindeyiz.

İzmir’den yola çıkan BOZŞAHİNLER artık Ankara ve İstanbul başta olmak üzere ülkemizin farklı şehirlerinde de müşterileriyle buluşuyor. Sektörümüzden elde ettiğimiz bilgi birikim ve sermayeyi doğru değerlendirerek, taşımacılık hizmetinde kendi kalitemizin farkını ortaya koymuş durumdayız. Aralıksız devam eden ARGE çalışmalarımızla en kaliteli hizmet modelini, en ekonomik bir şekilde oluşturmanın şevkiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İlk günden itibaren değerlerimizden ödün vermeden ortaya koyduğumuz çalışmanın, müşterilerimizin takdirleriyle taçlanması; kıymetli iş arkadaşlarımın özverili ve samimi gayretlerinin neticesidir. Bu vesile ile tüm arkadaşlarımı kutluyorum.

BOZŞAHİNLER’in başarısındaki en değerli katkıyı, elbette kıymetli müşterilerimizden aldık. Kaliteyi ve güveni önceleyen müşteri kitlemiz sayesinde daha iyi olmayı öğrendik. Reklam olarak tek yatırımımız müşterimizin memnuniyeti ve pozitif geribildirimleri oldu. Değerli çözüm ortaklarımız, hizmet anlayışımızdaki kalite farkını görerek; farklı platformlarda tanınmamız adına olağanüstü katkı verdiler. Bu vesileyle araçlarımızda misafir ettiğimiz tüm dostlara ve değerli müşterilerimize gönülden teşekkür ediyorum.

  1. Yılına merhaba diyen firmamızın yenilenen internet sitesi ve logosunun hayırlı olmasını diliyorum.