Whatsapp İletişim +90 232 252 50 00

BOZŞAHİNLER TURİZM A.Ş.

Bozşahinler Turizm;  1999 yılında İzmir’de Sn. İrfan GÖRKEMLİ tarafından kurulmuştur.

 

Firmamız;
* Personel taşımacılığı
* Öğrenci taşımacılığı
* Vip transfer
* Turizm transfer
alanlarında taşıma, servis ve transfer hizmeti sunmaktadır.

Bozşahinler ; içerisinde operasyon merkezi, eğitim salonu, kütüphanesi, doktor odası ve sosyal alanları bulunan 1600 m2’lik yerleşkesinde 7/24 hizmet vermektedir. 3000 m2’lik otoparkı, oto yıkama ve kontrol merkezinde servis araçlarının denetim ve bakımlarını güncel olarak takip etmektedir.

Servis taşımacılığına bir araç ile başlayan Bozşahinler, 22. Yılında 60 araçlık öz mal, 400 araçlık tedarikçi filosuna ulaşmış durumdadır. Tahditli ‘S’ plaka uygulaması ile çalışan servis sektöründe öz mal plaka sahipliği bakımından sektöründe birinci sıradadır.

Finansal gücünü sektörünün gelişim ve dönüşümü için kullanarak kök çözümler üreten firmamız, ‘Bozşahinler Akademi’ ve ‘Bozşahinler Yazılım’ adı altında eğitim ve arge çalışmalarını sürdürmektedir. Bozşahinler IT ekibi tarafından geliştirilen mobil alt yapılı yazılım sistemi ile servis hizmetlerinin tüm detayları artık cep telefonu üzerinden kontrol ve takip edilebilmektedir.

Yüzden fazla ulusal ve uluslararası kurumun referansına sahip olan firmamız müşteri memnuniyet oranlarını en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

Eğitim, üretim ve yönetim alanlarında kilit konumda bulunan kurumlarımızın ve insanlarımızın ulaşım hizmetlerini yapmak, ülkemiz ve geleceğimiz için hayati önem taşıyan bu süreçlerde zincirin bir halkası olarak değer üretiyor olmak en büyük gururumuz.

Kalite Politikamız

Bozşahinler; hizmet verdiği tüm alanlarda; müşteri taleplerine hızlı ve etkin şekilde cevap verebilmek adına 7/24  hizmet veren müşteri temsilcileri ve operasyon birimleri ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Hizmet kalitesini maksimum seviyede tutmak, sorunları en kısa sürede çözebilmek adına personellerine; yeterlilik ve gelişim eğitimlerini düzenli olarak vermektedir.

Firmamız oluşturduğu iç denetim mekanizması ile araç ve personelini düzenli ve düzensiz olarak sürekli kontrol etmektedir. Her ay  belirsiz günlerde yapılan alkol kontrolleri bu denetimlerin önemlilerindendir.

Misyonumuz

Bozşahinler; Can güvenliği riskinin maksimum seviyede olduğu  taşımacılık sektöründe güvenlik odaklı ve insan merkezli hizmet anlayışı ile müşterilerinin takdir ve güvenini kazanır.

Sorumluluklarını güncel takip ederek yasal mevzuatta meydana gelen değişiklikleri  müşteri ve alt yüklenicileri ile düzenli olarak paylaşır.

Çalışanlarının özlük haklarını zamanında ve  eksiksiz karşılar.

Alt yüklenicilerine karşı yükümlülüklerini zamanında ve tam yerine getirir.

Sektörüne  birçok konuda öncülük ederek, yasal ve etik rekabeti destekler.

Toplumsal ve ahlaki değerleri kurumsal yapısıyla birleştirerek personelinin duyarlılığını geliştirir.

Doğaya ve tüm canlıların yaşam hakkına saygıyı benimseyerek bu konuda sosyal sorumluluk projelerini destekler ve uygular.

Vizyonumuz

Her alanda hızla gelişen ve değişen dünya sistemine entegre olarak sürekli kendini yenilemek.

Tüm hizmet alanlarında kaliteyi ve devamlılığı esas alarak güvenin merkezi olmak.

‘’Güvenli yol arkadaşınız’’ olmaya devam ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak.

Taşımacılık sektörünün eğitim ve üretim sistemi için öneminin farkında olarak bu anlamda şehrine ve ülkesine etkin fayda sağlamak.

Eğitimli ve profesyonel kadrosuyla uzun soluklu ve optimal bir program izleyerek sektöründe bir numara olmak.

Türkiye ve dünya ölçeğinde ekonomik ve finansal değişimleri güncel takip edip, doğru yöneterek müşterilerimize minimum  maliyetlerle maksimum fayda sağlamak.

Ekibimiz