Whatsapp İletişim +90 232 252 50 00

TURSAB SEÇİMİNİ YAPTI

Ege Bölge Temsil Kurulu (BTK) ile birlikte  asil yöneticiler olarak  sayın İrfan Görkemli ve İlknur Görkemli’nin de katıldığı TÜRSAB 24. Olağan kongresi ‘TURİZMİN GELECEĞİ’ başlığıyla gerçekleşti.

Genel Kurul da yapılan yönetim, denetim ve disiplin kurulları seçimleri tamamlandı. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen seçimde, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 4 bin 45 seyahat acentesi temsilcisi oy kullandı.Rekor katılımın sağlandığı seçimin kazananı yüzde 63’lük rekor oy alan Firuz Bağlıkaya’nın listesi oldu. Sandık başına giden 4 bin 45 TÜRSAB üyesi seyahat acentesi temsilcisinden 2 bin 510 oy alan Bağlıkaya, ikinci kez TÜRSAB Başkanı oldu. Bağlıkaya, 3 yıl süreyle TÜRSAB Başkanlığı yapacak

Genel kurulun ardından izlenimlerini aktaran Bozşahinler Turizm yönetim kurulu başkanı İrfan Görkemli ‘ Ülkemizin ve Turizmin geleceği için en önemli kurumlarımızdan birisi olan TÜRSAB seçimlerine katılımın rekor seviyede  olması Turizimciler olarak heyecanımızı gösteriyor. Başkanımıza başarılar diliyorum. Zor süreçlerden geçen ülkemizin ekonomisine can suyu olabilmek adına hep birlikte azimle çalışacağız. Ben tüm meslektaşlarımda ve yönetimimizde bu heyecanı ve isteği görüyorum’ dedi.

Bozşahinler TURSAB Seçiminde

Bozşahinler TURSAB Seçiminde

Bozşahinler TURSAB Seçiminde

Bozşahinler TURSAB Seçiminde